Na co zwracać uwagę, wybierając zieloną torebkę?

Na co zwracać uwagę, wybierając zieloną torebkę?

Każda kobieta wie, jak trudny bywa zakup nowej garderoby czy galanterii. Wybór butów lub torebki, szczególnie w takim kolorze jak zieleń, bywa ogromnym wyzwaniem! Warto więc wyznaczyć sobie pewne kryteria, które je ułatwią. Chcesz poznać wskazówki upraszczające tę ważną decyzję? Przeczytaj ten artykuł!

Czy odcień pasuje do Twojego stroju?

Kolor – to prawdopodobnie jeden z najważniejszych wyznaczników, jakie należy wziąć pod uwagę przy zakupie galanterii. Czy dana zielona torebka będzie pasowała do Twoich butów, do których ją założysz? Paska? Czy może chcesz celowo postawić na lekki kontrast? Pamiętaj, że zieleń ma mnóstwo odcieni, wpadających niekiedy w żółć, a innym razem – w błękit lub brąz. Musisz więc ostrożnie dobierać właściwą barwę.

Wybierz fason i wielkość, które Ci odpowiadają

Jesteś zwolenniczką listonoszek? Kuferków? A może szukasz wygodnej, sportowej bagietki? To kolejny ważny wybór. Niektóre panie wolą „worki bez dna”, mieszczące nie tylko portfel, chusteczki, telefon i dokumenty, ale i nawet całą skrzynkę narzędziową. Inne preferują zdecydowanie bardziej minimalistyczne warianty. Musisz więc określić, czego Ty szukasz jeśli chodzi o typ i wielkość tego typu artykułów.

Liczy się również materiał

Kolejna kwestia wymagająca Twojej uwagi to rodzaj materiału. Zielona torebka może być wykonana z tkaniny, skóry naturalnej lub ekologicznej. Największą popularnością jednak cieszą się dwa ostatnie wymienione surowce. Każdy z nich ma swoje wady i zalety, przy czym naturalne skórzane obicie uważa się za najszlachetniejsze.

Dobre marki – tego szukasz!

To również istotne kryterium. Wybierając zieloną torebkę, postaw raczej na sprawdzone marki. Warto mieć na uwadze fakt, że wiele firm nie jest tak medialnych jak wielkie korporacje. Istnieje mnóstwo małych manufaktur rodem z Włoch, słynących z najwyższej jakości, modnej galanterii. Wybierz więc dobry sklep i przejrzyj jego ofertę.